| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
Faculty of Arts and Humanities (HV) |
Dean's Office, Faculty of Arts and Humanities | Külli Kuusik kulli.kuusik@ut.ee +372 737 5342 | coordinator | Ajaloo ja arheoloogia instituudi, kultuuriteaduste instituudi, filosoofia ja semiootika instituudi, Viljandi Kultuuriakadeemia üliõpilased, väliskülalisüliõpilased, külalisüliõpilased, eksternid, täiendusõppes õppijad.
ÕISi koordinaator.
Students of Institute of History and Archaeology, Institute of Cultural Research, Institute of Philosophy and Semiotics, Viljandi Culture Academy, international visiting students, visiting students, external students, Continuing education learners. SIS coordinator of the Faculty of Arts and Humanities |
Dean's Office, Faculty of Arts and Humanities | Heddy Haljak heddy.haljak@ut.ee +372 737 5344 | adviser | Maailma keelte ja kultuuride kolledži, eesti ja üldkeeleteaduse instituudi, usuteaduskonna üliõpilased ning eksternid, väliskülalisüliõpilased ja külalisüliõpilased.
Students of College of Foreign Languages and Cultures, Institute of Estonian and General Linguistics, School of Theology and Religious Studies, external students, international visiting students, visiting students. |
Institute of History and Archaeology | Ene Leius ene.leius@ut.ee +372 737 5656 | adviser | VÕTA nõustaja, uusim aeg, üldajalugu |
Institute of History and Archaeology | Aasa Saavaste aasa.saavaste@ut.ee +372 737 5650 | adviser | Eesti ajalugu, arhiivindus, kunstiajalugu, arheoloogia osakond |
Institute of History and Archaeology | Kaili Kaseorg-Cremona kaili.kaseorg-cremona@ut.ee +372 737 5651 | adviser | ajaloo ja arheoloogia instituut |
Institute of History and Archaeology | Kätlin Jansons katlin.jansons@ut.ee +372 737 6505 | adviser | ajaloo ja arheoloogia instituut |
Institute of Estonian and General Linguistics | Ülle Niin ylle.niin@ut.ee +372 737 5227 | adviser | eesti keel võõrkeelena, eesti keele võõrkeelena õpetaja, eesti keele ja kirjanduse õpetaja |
Institute of Estonian and General Linguistics | Andrea Nagy andrea.nagy@ut.ee +372 737 5423 | adviser | soome-ugri keeleteadus, üldkeeleteaduse ja arvutilingvistika erialad, eesti keele osakond |
Institute of Estonian and General Linguistics | Tiia Margus tiia.margus@ut.ee +372 737 5221 | adviser | eesti ja üldkeeleteaduse instituut |
Department of Philosophy | Ruth Jürjo ruth.jurjo@ut.ee +372 737 5314 | adviser | filosoofia osakond; filosoofia õppekavad;
Coordinator of Department of Philosophy |
Department of Semiotics | Ulvi Urm ulvi.urm@ut.ee +372 737 5933 | adviser | semiootika osakond, semiootika ja kultuuriteooria õppekavad |
Department of Semiotics | Tuuli Pern tuuli.pern@ut.ee +372 737 5954 | adviser | semiootika osakond, semiootika ja kultuuriteooria ingliskeelne õppekava; Semiotics MA |
Institute of Cultural Research | Sille Vadi sille.vadi@ut.ee +372 737 5223 | adviser | kultuuriteaduste instituut; Coordinator of Institute of Cultural Studies; doktoriõpe; Doctoral Studies |
Institute of Cultural Research | Elica Mateo Krikk elica.mateo@ut.ee +372 737 5319 | adviser | maailmakirjanduse eriala üliõpilased |
Institute of Cultural Research | Aivi Reimand aivi.reimand@ut.ee +372 737 5219 | adviser | teatriteaduse ja eesti kirjanduse erialade üliõpilaste nõustaja |
Institute of Cultural Research | Astrid Traagel astrid.traagel@ut.ee +372 737 5654 | adviser | etnoloogia ja kultuurikorralduse erialade üliõpilaste nõustaja |
Department of Estonian and Comparative Folklore | Rika Tapper rika.tapper@ut.ee | adviser | rahvaluule osakond; folkloristika eriala;
Department of Estonian and Comparative Folklore; Folkloristics and Applied Heritage Studies |
School of Theology and Religious Studies | Angela Aav angela.aav@ut.ee +372 737 5300 | adviser | Usuteaduskond, bakalaureuse- ja magistriõppekavad |
School of Theology and Religious Studies | Kairi Ots kairi.ots@ut.ee +372 737 5301 | adviser | Usuteaduskond, doktoriõpe; Doctoral Studies |
Institute of Foreign Languages and Cultures | Kätlin Luhamägi katlin.luhamagi@ut.ee +372 737 5357 | adviser | üleülikooliline keeleõpe, üliõpilased;
Coordinator of College of Foreign Languages and Cultures |
Institute of Foreign Languages and Cultures | Age Allas age.allas@ut.ee +372 737 6255 | adviser | magistriõppekavad;
Coordinator of College of Foreign Languages and Cultures: curricula of European Languages and Cultures (MA) and Teacher of Foreign Languages (MA) |
Institute of Foreign Languages and Cultures | Milvi Kaber milvi.kaber@ut.ee +372 737 5228 | adviser | germanistika osakond, tõlkeõpetuse osakond
|
Institute of Foreign Languages and Cultures | Elica Mateo Krikk elica.mateo@ut.ee +372 737 5319 | adviser | romanistika (hispaania filoloogia) ja klassikalise filoloogia osakond |
Institute of Foreign Languages and Cultures | Viivika Voodla viivika.voodla@ut.ee +372 737 5212 | adviser | skandinavistika osakond, slavistika osakond; vene ja slaavi filoloogia doktorandid; Russian and Slavonic Philology (PhD) |
Department of English Studies | Marilii Adamson marilii.adamson@ut.ee +372 737 5218 | adviser | anglistika osakond; germaani-romaani filoloogia doktorandid; Germanic and Romance Languages and Literatures (PhD)
|
Department of Romance Studies | Marju Adams marju.adams@ut.ee +372 737 5354 | adviser | romanistika (prantsuse keel ja kirjandus) |
Viljandi Culture Academy | Kadri Roht kadri.roht@ut.ee | adviser | tantsukunst, kogukonnaharidus ja huvitegevus |
Viljandi Culture Academy | Lembe Rätsep lembe.ratsep@ut.ee +372 435 5249 | adviser | pärandtehnoloogia (rahvusliku tekstiili eriala),
kultuuripärandi loovrakendused
|
Viljandi Culture Academy | Marge Robam marge.robam@ut.ee | adviser | üldained, vabaained, tasemeõppe koordinaator, loovprojektide juhtimise magistriõppekava; Creative project management |
Viljandi Culture Academy | Heli Nurme heli.nurme@ut.ee | adviser | kultuurikorraldus |
Viljandi Culture Academy | Margit Simenson margit.simenson@ut.ee +372 435 5246 | adviser | teatrikunst,
teatrikunsti visuaaltehnoloogia,
etenduskunstid |
Viljandi Culture Academy | Taivi Mölder taivi.molder@ut.ee +372 434 5807 | adviser | muusika (päevaõppe üliõpilased) |
Viljandi Culture Academy | Maarja Raudvee maarja.raudvee@ut.ee +372 434 5805 | adviser | muusika (sessioonõppe üliõpilased), kunstide ja tehnoloogia õpetaja,
pärimusmuusika magistriõpe,
heli- ja visuaaltehnoloogia, Sound and Visual Technology; |
Viljandi Culture Academy | Kristi Reili kristi.reili@ut.ee +372 435 5262 | adviser | pärandtehnoloogia (rahvusliku ehituse ja rahvusliku metallitöö eriala) |
Faculty of Social Sciences (SV) |
Dean's Office, Faculty of Social Sciences | Mariel Padar mariel.padar@ut.ee +372 737 5958 | coordinator | |
Institute of Education | Anneli Adamson anneli.adamson@ut.ee +372 737 6440 | coordinator | tasemeõpe, doktoriõpe. Õppekavadest klassiõpetaja, haridusinnovatsioon, haridusteadused doktoriõpe |
Institute of Education | Ranet Rõõmussaar ranet.roomussaar@ut.ee +372 737 6447 | adviser | Humanitaar- ja sotsiaalainete õpetamine põhikoolis (bakalaureuseõpe);
Põhikooli mitme aine õpetaja (magistriõpe);
Õpetajaharidus (magistriõpe). |
Institute of Education | Mari Pärn mari.parn@ut.ee +372 737 5919 | adviser | eripedagoogika ja logopeedia (bakalaureuseõpe, magistriõpe) |
Institute of Education | Kristina Avdonina kristina.avdonina@ut.ee +372 737 6456 | adviser | Haridustehnoloogia, Kaasav haridus |
Institute of Education | Jana Kuremägi jana.kuremagi@ut.ee +372 737 6444 | adviser | Koolieelse lasteasutuse õpetaja, Kutseõpetaja, Loodus- ja reaalainete õpetamine põhikoolis |
Johan Skytte Institute of Political Studies | Aigi Hommik aigi.hommik@ut.ee +372 737 5583 | coordinator | bakalaureuseõpe, doktoriõpe |
Johan Skytte Institute of Political Studies | Linda Liis Tanni linda.liis.tanni@ut.ee +372 737 5154 | adviser | magistriõppe õppekavad; MA curricula |
School of Economics and Business Administration | Anneli Kütt anneli.kutt@ut.ee +372 737 6318 | coordinator | Majandusteaduse doktoriõpe/Economics (PhD); Contemporary Asian and Middle Eastern Studies |
School of Economics and Business Administration | Kersti Kurri kersti.kurri@ut.ee +372 737 6313 | adviser | sessioonõpe |
School of Economics and Business Administration | Sirje Saarmann sirje.saarmann@ut.ee +372 737 6310 | adviser | Majandusteaduse bakalaureuseõpe |
School of Economics and Business Administration | Kristi Liivamägi kristi.liivamagi@ut.ee +372 737 5800 | adviser | Ettevõttemajanduse bakalaureuseõpe/Business Administration (BA);
Matemaatilise majandusteaduse magistriõpe/Quantitative Economics (MA);
Innovatsiooni ja tehnoloogia juhtimise magistriõpe/Innovation and Technology Management (MA). |
Institute of Psychology | Kertu Saar kertu.saar@ut.ee +372 737 5904 | coordinator | ÕISi koordinaator |
Institute of Psychology | Marju Tammiste marju.tammiste@ut.ee +372 737 5902 | adviser | Bakalaureuseõpe, magistriõpe, eksternid, tunniplaanid, VÕTA |
Institute of Psychology | Kertu Ird kertu.ird@ut.ee +372 737 5903 | adviser | Täienduskoolitus, psühholoogia magistriõppe eeldusainete programm. |
Institute of Psychology | Eva Jänes eva.janes@ut.ee +372 737 5908 | adviser | Psühholoogia sessioonõpe, rakenduslik käitumisteadus, psühholoogia doktoriõpe, Erasmus. |
School of Law | Anu Laumets anu.laumets@ut.ee +372 737 5392 | coordinator | Tartu, Tallinn |
School of Law | Sirli Soomlais sirli.soomlais@ut.ee +372 737 5390 | adviser | Tartu, päevaõpe |
School of Law | Katri Holst katri.holst@ut.ee +372 737 6062 | adviser | Tartu, doktoriõpe |
School of Law | Ave Tiisler ave.tiisler@ut.ee +372 737 5977 | adviser | Tartu, avaliku õiguse ja karistusõiguse osakond |
School of Law | Ille Peek ille.peek@ut.ee +372 627 1871 | coordinator | Tallinn |
School of Law | Piret Murel piret.murel@ut.ee +372 627 1880 | adviser | Tallinn, magistri sessioonõpe |
School of Law | Lehte Leesik lehte.leesik@ut.ee +372 627 1892 | adviser | Tallinn, bakalaureuse päevaõpe |
School of Law | Merle Põlder merle.polder@ut.ee +372 6271 874 | adviser | Tallinn, bakalaureuse sessioonõpe, täiendkoolitus |
School of Law | Merike Vellend merike.vellend@ut.ee +372 737 6066 | adviser | Tartu, eraõiguse osakond |
School of Law | Maiu Salmistu maiu.salmistu@ut.ee +372 737 5397 | adviser | Tartu, sessioonõpe |
School of Law | Kerli Mangelsoo kerli.mangelsoo@ut.ee +372 627 1886 | adviser | Tallinn, avaliku õiguse ja karistusõiguse osakond |
School of Law | Triin Metsallik triin.metsallik@ut.ee +372 627 1883 | adviser | Tallinn, eraõiguse osakond |
School of Law | Sille Dammann sille.dammann@ut.ee | adviser | IT-õiguse õppekava |
Institute of Social Studies | Nele Nemvalts nele.nemvalts@ut.ee +372 737 5355 | coordinator | Ajakirjandus ja kommunikatsioon (bakalaureuseõpe);
Ajakirjandus ja kommunikatsioon (magistriõpe);
Juhtimis- ja digikommunikatsioon (magistriõpe).
|
Institute of Social Studies | Virge Näkk virge.nakk@ut.ee +372 737 5935 | adviser | Infoühiskond ja sotsiaalne heaolu (bakalaureuseõpe), Infokorraldus (rakenduskõrgharidusõpe), sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika (magistriõpe), ühiskonna ja infoprotsesside analüüs (magistriõpe) |
Institute of Social Studies | Maiu Reinhold maiu.reinhold@ut.ee +372 737 5697 | adviser | Meedia ja kommunikatsioon (doktoriõpe), Sotsioloogia (doktoriõpe); International visiting students |
Institute of Social Studies | Kathriin Liiber kathriin.liiber@ut.ee +372 737 5190 | adviser | Kogukondade arendamine ja sotsiaalne heaolu (magistriõpe); Muutuste juhtimine ühiskonnas (magistriõpe) |
Narva College | Pavel Kodotšigov pavel.kodotsigov@ut.ee +372 740 1915 | coordinator | IT juht |
Narva College | Maarja Mai Lõokene maarja.mai.lookene@ut.ee +372 740 1909 | adviser | sessioonõpe |
Narva College | Natalia Kravtšenko natalia.kravtsenko@ut.ee +372 740 1907 | adviser | päevaõpe |
Pärnu College | Urve Tammann urve.tammann@ut.ee +372 445 0547 | coordinator | sessioonõpe, päevaõpe, eksternid |
Pärnu College | Helen Viik helen.viik@ut.ee +372 445 0537 | coordinator | päevaõpe, international and visiting students |
Pärnu College | Sülvi Mölder sulvi.molder@ut.ee +372 445 0535 | adviser | sessioonõpe: magistriõpe, bakalaureuseõpe |
Faculty of Medicine (MV) |
Dean's Office, Faculty of Medicine | Liina Pärnamäe liina.parnamae@ut.ee +372 737 5318 | adviser | VÕTA, eksamitulemused, üliõpilasolekud, õppeained |
Dean's Office, Faculty of Medicine | Kadri Veeperv kadri.veeperv@ut.ee +372 737 5328 | coordinator | |
Institute of Biomedicine and Translational Medicine | Eva Mõtte eva.motte@ut.ee +372 737 4210 | adviser | |
Institute of Pharmacy | Kerly Kustavus kerly.kustavus@ut.ee +372 737 5280 | adviser | |
Institute of Dentistry | Liina Seinberg liina.seinberg@ut.ee +372 731 9866 | adviser | |
Institute of Family Medicine and Public Health | Sirly Napritson sirly.napritson@ut.ee +372 737 4190 | adviser | Rahvatervise magistrandid |
Department of Nursing Science | Ede Kärner ede.karner@ut.ee +372 737 4181 | adviser | Õendusteaduse eriala magistrandid |
Institute of Sport Sciences and Physiotherapy | Merle Rehand merle.rehand@ut.ee +372 5648 0979 | adviser | Sessioonõpe |
Institute of Sport Sciences and Physiotherapy | Margit Mägimets margit.magimets@ut.ee +372 737 5360 | adviser | |
Faculty of Science and Technology (LT) |
Faculty of Science and Technology | Triin Lett triin.lett@ut.ee +372 737 5829 | coordinator | |
Faculty of Science and Technology | Tiiu Kaart tiiu.kaart@ut.ee +372 737 5820 | adviser | |
Faculty of Science and Technology | Kairi Terreping kairi.terreping@ut.ee +372 737 6521 | adviser | Välisüliõpilased/International students |
Institute of Computer Science | Liivi Luik liivi.luik@ut.ee +372 737 5862 | adviser | Informaatika (bakalaureuseõpe), infotehnoloogia mitteinformaatikutele (SÕ, magistriõpe) |
Institute of Computer Science | Paula Luks paula.luks@ut.ee +372 737 5864 | adviser | Informaatika (magistriõpe), tarkvaratehnika (magistriõpe), küberkaitse (magistriõpe), andmeteadus (magistriõpe), SECCLO (magistriõpe)/Computer Science (MSc), Software Engineering (MSc), Cybersecurity (MSc), Data Science (MSc), SECCLO (MSc), International and visiting students |
Institute of Computer Science | Ülle Holm ulle.holm@ut.ee +372 737 6432 | adviser | Õppejõudude nõustaja- eksamitulemused, õppeained, õppekavad, täiendusõppeprogrammid.
|
Institute of Computer Science | Jaanika Seli jaanika.seli@ut.ee +372 737 6426 | adviser | Informaatika (doktoriõpe) |
Institute of Computer Science | Kristofer Kotsar kristofer.kotsar@ut.ee +372 737 6423 | adviser | andmeteaduse ja IT mitteinformaatikute õppekava |
Institute of Physics | Karin Tuvikene karin.tuvikene@ut.ee | adviser | Geoloogia ja keskkonnatehnoloogia õppekavad |
Institute of Physics | Küllike Rägo kullike.rago@ut.ee | adviser | füüsika, keemia ja materjaliteaduse õppekava, füüsika mag õppekava, materjaliteaduse ja tehnoloogia õppekava |
Institute of Chemistry | Urve Soonets urve.soonets@ut.ee +372 737 5235 (5235) | adviser | Keemia õppekavad, Rakendusliku mõõteteaduse õppekava, Analüütilise keemia õppekava, Applied Measurement Science, Excellence in Analytical Chemistry |
Institute of Mathematics and Statistics | Heljo Kaima heljo.kaima@ut.ee +372 737 5860 | adviser | Kindlustus- ja finantsmatemaatika, matemaatika, matemaatika ja statistika, matemaatiline statistika, matemaatika- ja informaatikaõpetaja õppekavad |
Institute of Mathematics and Statistics | Kelli Kalda kelli.kalda@ut.ee +372 737 5453 | adviser | Kindlustus- ja finantsmatemaatika, matemaatika, matemaatika ja statistika, matemaatiline statistika, matemaatika- ja informaatikaõpetaja õppekavad, Actuarial and Financial Engineering |
Institute of Molecular and Cell Biology | Janika Vana janika.vana@ut.ee +372 737 5027 | adviser | Geenitehnoloogia bakalaureuse ja magistriõppe õppekavad, Molekulaar- ja rakubioloogia, Molekulaarsed bioteadused ja Biomeditsiini magistriõppe õppekavad |
Tartu Observatory | Ulvi Nigol ulvi.nigol@ut.ee +372 737 4510 | adviser | Tartu observatoorium |
Institute of Technology | Liina Katherine Viikmaa liina.viikmaa@ut.ee +372 737 4882 | adviser | Arvutitehnika, Arvutitehnika ja robootika, Tehnika ja tehnoloogia (doktoriõpe)
Computer Engineering, Robotics and Computer Engineering, Engineering and Technology (PhD)
|
Institute of Ecology and Earth Sciences | Margret Sisask margret.sisask@ut.ee +372 737 5835 | adviser | Bioloogia ja elustiku kaitse, Bioloogia, Ökoloogia ning elustiku kaitse ja Zooloogia ja hüdrobioloogia õppekavad |
Department of Botany | Kersti Püssa kersti.pussa@ut.ee +372 737 6222 | adviser | Botaanika ja ökoloogia dok õppekava |
Department of Botany | Karin Kaljund karin.kaljund@ut.ee | adviser | bioloogia ja elustiku kaitse ning bioloogia ja ökoinnovatsioon õppekavad |
Department of Geography | Heli Raagmaa heli.raagmaa@ut.ee +372 737 5816 | adviser | Geograafia ja linnastunud ühiskonna geoinformaatika õppekavad; Geoinformatics for Urbanised Society |
Department of Geology | Siiri Poolakess siiri.poolakess@ut.ee +372 737 5891 | adviser | Geoloogia ja keskkonnatehnoloogia õppekavad |
Centre for Science Education | Maarika Otter maarika.otter@ut.ee +372 737 5082 | adviser | Gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja õppekava |
Institute of Genomics | Merilin Raud merilin.raud@ut.ee +372 737 5063 | adviser | genoomika instituut |
Institute of Bioengineering | Liili Laan liili.laan@ut.ee +372 737 5043 | adviser | Loodusteadused ja tehnoloogia, Biotehnika, Science and Technology, Bioengineering |
Office of Academic Affairs (P2OO) |
Office of Academic Affairs | Kersti Roosimäe kersti.roosimae@ut.ee +372 737 5629 | adviser | Tagasiside küsitlused (õpetamise ja õppeainete hindamine, õppekava tagasiside), statistilised andmed. |
Office of Academic Affairs | Urmas Orula urmas.orula@ut.ee | coordinator | ÕISi koordinaatorite ja nõustajate nõustamine |
|